info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان شصت و چهار
category

ایستگاه اتوبوس خیابان شصت و چهار (محله یوسف آباد، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان شصت و چهار

ایستگاه اتوبوس خیابان شصت و چهار (ایستگاه اتوبوس) در محله یوسف آباد تهران و خیابان بهمن بیگی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بام تونل رسالت و همچنین کافه رستوران آوانی، کافه سپنج، بستنی رضا، قنادی رضا و باشگاه تناسب اندام آرون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان شصت و چهار تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس خیابان شصت و چهار تهران، شهر تهران، محله یوسف آباد است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه کردستان، بهمن بیگی، بین اسدآبادی و پل آیینه وند قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس خیابان شصت و چهار تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس تهران ونک قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خیابان شصت و چهار تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان شصت و چهار واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان شصت و چهار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان شصت و چهار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان شصت و چهار ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه کردستان، بهمن بیگی، بین اسدآبادی و پل آیینه وند
ثبت نظر و تصویر
neshan logo