info
عکس ایستگاه اتوبوس بانک تجارت
category

ایستگاه اتوبوس بانک تجارت محله هروی - حسین آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بانک تجارت

ایستگاه اتوبوس بانک تجارت (ایستگاه اتوبوس) در محله هروی - حسین آباد تهران و خیابان افشاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله هروی - حسین آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران پیچ، مرکز همایش های نگار، شرکت نوین مارکتینگ، شیرینی پارک و داروخانه دکتر طناز معتمدی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید زین الدین، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک تجارت تهران

ایستگاه اتوبوس بانک تجارت تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله هروی - حسین آباد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید صیاد شیرازی، گیلان شرقی، افشاری، بین رحمانیان و بوستان پنجم قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بانک تجارت تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید زین الدین قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس بوستان واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس بانک تجارت

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  zizo
  دوشنبه 15 فروردین ماه 1401

  کثیف


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک تجارت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان هروی
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، موسوی، وفا منش، بین امید و میدان هروی
 • ایستگاه اتوبوس میدان هروی تخلیه
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، موسوی، پناهی نیا، بین توحیدی و میدان هروی
 • ایستگاه اتوبوس میدان هروی معلم
  بزرگراه شهید همت، پناهی نیا، بین توحیدی و سوم مروارید
 • ایستگاه اتوبوس گلستان
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، توحیدی، افشاری
 • ایستگاه اتوبوس گلستان پنجم
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، توحیدی، افشاری، بین یاس و گلستان سوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک تجارت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک تجارت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک تجارت ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید صیاد شیرازی، گیلان شرقی، افشاری، بین رحمانیان و بوستان پنجم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo