info
عکس ایستگاه اتوبوس آذربایجان
category

ایستگاه اتوبوس آذربایجان محله حر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آذربایجان

ایستگاه اتوبوس آذربایجان (ایستگاه اتوبوس) در محله حر تهران و خیابان باستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله حر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه تیمورتاش (موزه دانشگاه جنگ) و پاساژ برج گردون و همچنین مسجد میثم، مرکز تشخیص رنگ خودرو قلی پور خطیر، بستنی حاج صفر، دبیرستان پسرانه هیات امنایی اسدآبادی (دوره دوم) و مرکز بهداشت فرمانفرمانیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آذربایجان تهران

ایستگاه اتوبوس آذربایجان تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله حر پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به جمهوری اسلامی، باستان، بین آذربایجان و انصافی مقدم بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس آذربایجان تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو میدان حر قرار دارد. همچنین آژانس کالسکه زرین را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس آذربایجان تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آذربایجان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خوش
  نواب صفوی، دامپزشکی، بین افرا و افسری
 • ایستگاه اتوبوس فرصت
  توحید، فرصت شیرازی، بین سامانی و امیرلو
 • ایستگاه اتوبوس آزادی
  توحید، بین فرهادیه و آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آذربایجان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آذربایجان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آذربایجان ندارد.
  location استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، باستان، بین آذربایجان و انصافی مقدم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo