info
عکس ایستگاه اتوبوس آذربایجان
category

ایستگاه اتوبوس آذربایجان (محله حر، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آذربایجان

ایستگاه اتوبوس آذربایجان (ایستگاه اتوبوس) در محله حر تهران و خیابان باستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله حر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه تیمورتاش (موزه دانشگاه جنگ) و پاساژ برج گردون و همچنین پایگاه مرکز سلامت فرمانفرمانیان، مسجد میثم، مرکز بهداشت فرمانفرمانیان، مرکز تشخیص رنگ خودرو قلی پور خطیر و بستنی حاج صفر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ورودی مترو نواب خط ۷، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آذربایجان تهران

ایستگاه اتوبوس آذربایجان تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله حر پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به جمهوری اسلامی، باستان، بین آذربایجان و انصافی مقدم بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس آذربایجان تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو رودکی قرار دارد. همچنین آژانس کالسکه زرین را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس آذربایجان تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آذربایجان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه توحید
  توحید، بین فروغ و نجات
 • ایستگاه اتوبوس خوش
  نواب صفوی، دامپزشکی، بین افرا و افسری
 • ایستگاه اتوبوس فرصت
  توحید، فرصت شیرازی، بین سامانی و امیرلو
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان انقلاب
  کارگر جنوبی، بین نظری و شهدای ژاندارمری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آذربایجان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آذربایجان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آذربایجان ندارد.
  location استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، باستان، بین آذربایجان و انصافی مقدم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo