info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان پاستور
category

ایستگاه اتوبوس میدان پاستور (محله آذربایجان، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان پاستور

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان پاستور در محله آذربایجان تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان پاستور (ایستگاه اتوبوس) در محله آذربایجان تهران و میدان پاستور واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله آذربایجان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گل های زعیم، داروخانه شبانه‌روزی 29 فروردین نزاجا، پمپ بنزین ۱۳۸ (حر)، رستوران ساساری و کرمان موتور قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ميدان حر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان پاستور

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان پاستور، شهر تهران، محله آذربایجان میدان پاستور است. این ایستگاه اتوبوس در میدان پاستور واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان پاستور عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو دانشگاه امام علی (ع) نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. آژانس فخررازی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان پاستور و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان پاستور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب اسلامی
  انقلاب اسلامی، بعد از شانزده آذر
 • ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب تخلیه
  انقلاب اسلامی، بعد از شانزده آذر
 • ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب بلوار قیام
  انقلاب اسلامی، بین منیری جاوید و شانزده آذر
 • ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب میدان سپاه
  انقلاب اسلامی، بین منیری جاوید و شانزده آذر
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  معیری، کمالی، کاشان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان پاستور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان پاستور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان پاستور ندارد.
  neshan logo