info
عکس ایستگاه اتوبوس امام خمینی
category

ایستگاه اتوبوس امام خمینی محله منیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امام خمینی

ایستگاه اتوبوس امام خمینی (ایستگاه اتوبوس) در محله منیریه تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله منیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه موزه مقدم و بازار ابزار فجر و همچنین فروشگاه کوهنوردی شیرپلا، تالار محراب، هنرستان موسیقی پسران تهران، موزه ملی قرآن کریم و نمایندگی سایپا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو دانشگاه امام علی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امام خمینی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس امام خمینی تهران، شهر تهران، محله منیریه است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به ولیعصر، بین تهرانیان و امام خمینی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس امام خمینی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو دانشگاه امام علی قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس امام خمینی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امام خمینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابوریحان
  کارگر جنوبی، جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس لشکر
  کارگر جنوبی، بین صفاریان و کمالی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه لشگر
  کارگر جنوبی، بین چمن روی و فرشته
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امام خمینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امام خمینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امام خمینی ندارد.
  neshan logo