info
عکس ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان
category

ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان محله آزمایشگاه مرکزی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان

ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان (ایستگاه اتوبوس) در محله آزمایشگاه مرکزی یزد و خیابان طالقانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله آزمایشگاه مرکزی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ستاره، بیمارستان شهید رهنمون (فرخی) و مجتمع تجاری ستاره یزد و همچنین قند و نبات افضلی (سوغات یزد)، کتاب واحه، مطب طب سنتی دکتر عسکر فراشاه، دکتر مژگان کریمی زارچی جراح و متخصص زنان و زایمان و سونوگرافی دکتر پیمان واردی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان یزد است که در محله خرمشاه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در طالقانی، بین شهید هدایتی و قدس قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ساختمان پزشکان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پشت باغ
  شهید رجایی، بین شهید بکایی و شهید دهقان
 • ایستگاه اتوبوس تالار 10 فروردین
  شهید رجایی، بین رجایی 4 و بینا
 • ایستگاه اتوبوس مرکز اقبال
  بلوار شهید مطهری، بین علائیان و مطهری 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان ندارد.
  neshan logo