info
عکس ایستگاه اتوبوس دژبان
category

ایستگاه اتوبوس دژبان محله آل احمد، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دژبان

ایستگاه اتوبوس دژبان (ایستگاه اتوبوس) در محله آل احمد تهران و خیابان دکتر فاطمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله آل احمد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام رضا (ع) (501 ارتش) و خانه موزه دکتر شریعتی و همچنین مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر، کانون بازنشستگان ارتش (آجا) دفتر مرکزی، خانه موسیقی ایران، سفارت جمهوری اسلامی پاکستان و تالار پذیرایی کیمیا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دژبان تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس دژبان تهران است که در محله آل احمد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در دکتر فاطمی، نرسیده به جمالزاده قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دژبان تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو مدافعان سلامت است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی همراه واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس دژبان تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 01 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دژبان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 01 شهریور ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دژبان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دژبان ندارد.
neshan logo