info
عکس ایستگاه اتوبوس سرچشمه
category

ایستگاه اتوبوس سرچشمه اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سرچشمه

ایستگاه اتوبوس سرچشمه (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان باهنر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نصب کلاچ برقی، چشمه باقرخان، خانه بازی ارشیدا، مسجد مهدیه و کالای ساختمانی نقش جهان(کاظمی) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سرچشمه اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس سرچشمه اصفهان، شهر اصفهان، محله شهید رجایی است. این ایستگاه اتوبوس در شهید رجایی، باهنر، تقاطع گل نرگس واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سرچشمه اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی اتحاد کوثر سپاهان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس سرچشمه اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سرچشمه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس همدانیان
  هشت بهشت شرقی، بین سعدی و احد
 • ایستگاه اتوبوس شهید فروغی
  شهدای ابر، شهید مهدی شجاعی
 • ایستگاه اتوبوس رکن الدوله
  نیرو، بین عقیل و ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای هشت بهشت شرقی
  هشت بهشت شرقی، بین نبوت و نیرو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سرچشمه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سرچشمه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سرچشمه ندارد.
  neshan logo