info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شاهد
category

ایستگاه اتوبوس میدان شاهد (محله تهرانپارس غربی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شاهد

ایستگاه اتوبوس میدان شاهد (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانپارس غربی تهران و میدان شاهد(پروین) واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و چهار ایستگاه اتوبوس در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پروین و توی شهرام و همچنین پمپ بنزین پروین، تالار امیران، کامپیوتر وموبایل شهراد، هنرستان فنی حرفه ای پسرانه دارالفنون و سامسونگ تهرانپارس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شاهد تهران

در شهر تهران، محله تهرانپارس غربی ، ایستگاه اتوبوس میدان شاهد تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در میدان شاهد(پروین) قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس میدان شاهد تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

زیبا تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان شاهد تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شاهد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم
  زین الدین
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  بلوار خوشوقت، بین گلستانی حبیبی و رحمانی
 • ایستگاه اتوبوس پرورشگاه
  بلوار شاهد، ناهیدی - جشنواره، تقاطع محمدی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شاهد
  بلوار شاهد، ناهیدی - جشنواره، بین اشرفی گودرزی و محمدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شاهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شاهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شاهد ندارد.
  neshan logo