info
عکس ایستگاه اتوبوس صباحي
category

ایستگاه اتوبوس صباحي (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صباحي

ایستگاه اتوبوس صباحي (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان تالار واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چرتکه پرداز شهریار و همچنین تهیه غذای سعید (نایب)، سوپر مارکت خندوانه، پارک شهید مغرور، بانک سینا و صندوق قرض الحسنه امین صادق قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صباحي اصفهان

ایستگاه اتوبوس صباحي اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله خواجه عمید پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به خواجه عمید، شهاب، تالار، بین شهیدان مهدی و حجت الله ملکوتی و شهید غلامرضا قلانی بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس صباحي اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس تالار قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس صباحي اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صباحي واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حکيم شفايي
  پروین اعتصامی
 • ایستگاه اتوبوس دشتستان
  پروین اعتصامی، بین هفت تیر و امامزاده اسحاق
 • ایستگاه اتوبوس مشاور املاک
  خواجه عمید، آذر بهرام، بین نور و آرش منش
 • ایستگاه اتوبوس ابتداي تالار
  جی غربی، تالار، بین توحید و فرح بخش 9
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صباحي اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صباحي در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صباحي ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، خواجه عمید، شهاب، تالار، بین شهیدان مهدی و حجت الله ملکوتی و شهید غلامرضا قلانی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo