info
عکس ایستگاه اتوبوس صباحی
category

ایستگاه اتوبوس صباحی محله خواجه عمید، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صباحی

ایستگاه اتوبوس صباحی (ایستگاه اتوبوس) در محله خواجه عمید اصفهان و خیابان تالار واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله خواجه عمید اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چرتکه پرداز شهریار و همچنین سوپر مارکت خندوانه، تهیه غذای سعید (نایب)، پارک شهید مغرور، داروخانه دکتر رضائی و پیتزا پرشین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صباحی اصفهان

ایستگاه اتوبوس صباحی اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله خواجه عمید پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به خواجه عمید، شهاب، تالار، بین شهیدان مهدی و حجت الله ملکوتی و شهید غلامرضا قلانی بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس صباحی اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس تالار قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس صباحی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صباحی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی
  پروین اعتصامی
 • ایستگاه اتوبوس مشاور املاک
  خواجه عمید، آذر بهرام، بین نور و آرش منش
 • ایستگاه اتوبوس شهید محسنیان
  شهید آقابابایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صباحی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صباحی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صباحی ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، خواجه عمید، شهاب، تالار، بین شهیدان مهدی و حجت الله ملکوتی و شهید غلامرضا قلانی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo