info
عکس ایستگاه اتوبوس شهيد سلماني
category

ایستگاه اتوبوس شهيد سلماني (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهيد سلماني

ایستگاه اتوبوس شهيد سلماني (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان بازارچه، علامه امینی شرقی، تقاطع چهارم واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین بازی و مجتمع تجاری آلاء و همچنین پیتزا مادر، فروشگاه کتاب شهر کتاب شرق، کارواش غدیر، استخر زمرد اصفهان و دفتر مرکزی مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهيد سلماني اصفهان

در شهر اصفهان، محله فردوس ، ایستگاه اتوبوس شهيد سلماني اصفهان قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بازارچه، علامه امینی شرقی، تقاطع چهارم قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهيد سلماني اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس بازارچه (مهرآباد) قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهيد سلماني اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهيد سلماني واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتداي علامه اميني
  علامه امینی شرقی، بین صیاد شیرازی و پسندیده
 • ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل
  هشت بهشت شرقی، نیرو
 • ایستگاه اتوبوس باغ کاشفي
  نیرو، آزادی، سه راه کلمان، کلمان
 • ایستگاه اتوبوس همدانيان
  همدانیان، بین هشت بهشت و مهدیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهيد سلماني اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهيد سلماني در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهيد سلماني ندارد.
  neshan logo