info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید سواد کوهی
category

ایستگاه اتوبوس شهید سواد کوهی محله پاسداران - ضرابخانه، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید سواد کوهی

ایستگاه اتوبوس شهید سواد کوهی (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران - ضرابخانه تهران و خیابان فرخی یزدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران - ضرابخانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه موسسه فرهنگی هنری رسام عرب زاده و عروسک پرشین و همچنین خانه سرمایه، کافه هوکاجی، فست فود فود هانتر، هایپر میوه و رستوران کبابچی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید سواد کوهی تهران

در شهر تهران، محله پاسداران - ضرابخانه ، ایستگاه اتوبوس شهید سواد کوهی تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید همت، فرخی یزدی، بین نهم و هشتم قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهید سواد کوهی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهید زین الدین نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس فدک واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید سواد کوهی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه ضرابخانه
  پاسداران، بین کاشی ها و نگارستان سوم
 • ایستگاه اتوبوس ضرابخانه
  پاسداران، بین نگارستان ششم و جعفر
 • ایستگاه اتوبوس چاله هرز
  پاسداران، بین دشتستان ششم و دشتستان هفتم
 • ایستگاه اتوبوس کشوری
  پاسداران، کشوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید سواد کوهی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید سواد کوهی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید سواد کوهی ندارد.
  neshan logo