info
عکس بانک قوامین هفت تیر یزد
category

بانک قوامین هفت تیر یزد محله آبشاهی، یزد

درباره‌ی بانک قوامین هفت تیر یزد

بانک قوامین هفت تیر یزد (بانک) در محله آبشاهی یزد و خیابان آیت الله کاشانی واقع شده است. این مکان یکی از ده بانک در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری قندیار و همچنین مرکز آموزشی رفاهی شهید دادرس یزد، رستوران مصطفی کلبادی نژاد، بمب برگر، ایرتویا و خانه معلم یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک قوامین هفت تیر یزد

بانک قوامین هفت تیر یزد در شهر یزد، محله آبشاهی قرار دارد. شما می‌توانید با این شماره 03538267007 با بانک قوامین هفت تیر یزد تماس بگیرید. یکی از بانک‌های محله آبشاهی که مشتریان زیادی دارد، بانک قوامین هفت تیر یزد است. بانک‌های بانک سپه کاشانی، بانک شهر و کشاورزی هم در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک نیز همیشه فعال است.

چطور به بانک قوامین هفت تیر یزد برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی شما را راحت و سریع به این بانک می‌رسانند. برای رسیدن به بانک قوامین هفت تیر یزد شما می‌توانید در ایستگاه اتوبوس بیمارستان مجیبیان پیاده شوید.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این بانک، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. البته مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. این اطلاعات دیگر شامل آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک است. یادتان باشد در صورتی که به بانک قوامین هفت تیر یزد مراجعه کردید، تجربه خودتان را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

اطلاعات دقیق بانک قوامین هفت تیر یزد را در ادامه می‌بینید. همچنین در ادامه سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک قوامین هفت تیر یزد واقع شده‌اند:

 • بانک سپه کاشانی
  آیت الله کاشانی، بین ولیعصر و خاتمی
 • بانک شهر
  (5.0)
  آیت الله کاشانی، بین شکوفه و قرشی
 • کشاورزی
  (5.0)
  مسکن، شهید گلدان ساز، بین مریم و چاوشیان
 • بانک سپه
  (5.0)
  آیت الله کاشانی، بین کاشانی 29 و مسکن
 • بانک ملت
  (5.0)
  آیت الله کاشانی، بین کاشانی 29 و بلوار امام محمد باقر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مجتبی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 19 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک قوامین هفت تیر یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 19 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک قوامین هفت تیر یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک قوامین هفت تیر یزد ندارد.
  neshan logo