عکس بانک قوامین هفت تیر یزد
مشاهده در نقشه نشان
category

بانک قوامین هفت تیر یزد (محله مهدی آباد، یزد)

بانک
3.0
6 رای
استان یزد یزد استان یزد، یزد، آیت الله کاشانی، بین آزادی و خیابان نعیم آباد

موقعیت بانک قوامین هفت تیر یزد در محله مهدی آباد را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

بانک قوامین هفت تیر یزد (بانک) در محله مهدی آباد یزد و خیابان آیت الله کاشانی واقع شده است. این مکان یکی از بیست و دو بانک در محله مهدی آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه خودروهای تاریخی و کلاسیک و دست ساز و مجتمع تجاری قندیار و همچنین خانه معلم یزد، رستوران مصطفی کلبادی نژاد، پیتزا کندو، مرکز آموزشی رفاهی شهید دادرس یزد و موبایل پاسارگاد قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک قوامین هفت تیر یزد

بانک قوامین هفت تیر یزد در شهر یزد، محله مهدی آباد خیابان آیت الله کاشانی قرار دارد. شما می‌توانید با این شماره 03538267007 با بانک قوامین هفت تیر یزد تماس بگیرید. یکی از بانک‌های محله مهدی آباد که مشتریان زیادی دارد، بانک قوامین هفت تیر یزد است. بانک‌های کشاورزی، بانک سپه کاشانی و بانک حکمت ایرانیان هم در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک نیز همیشه فعال است.

چطور به بانک قوامین هفت تیر یزد برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی شما را راحت و سریع به این بانک می‌رسانند. برای رسیدن به بانک قوامین هفت تیر یزد شما می‌توانید در ایستگاه اتوبوس بیمارستان مجیبیان پیاده شوید.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این بانک، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. البته مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. این اطلاعات دیگر شامل آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک است. یادتان باشد در صورتی که به بانک قوامین هفت تیر یزد مراجعه کردید، تجربه خودتان را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

اطلاعات دقیق بانک قوامین هفت تیر یزد را در ادامه می‌بینید. همچنین در ادامه سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را مشاهده می‌کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، آیت الله کاشانی، بین آزادی و خیابان نعیم آباد

تلفن تماس: 03538267007


سایر بانک‌های که در محدوده بانک قوامین هفت تیر یزد واقع شده‌اند:

 • کشاورزی
  مسکن، شهید گلدان ساز، بین مریم و چاوشیان
 • بانک سپه کاشانی
  آیت الله کاشانی، بین مسکن و شکوفه
 • بانک حکمت ایرانیان
  آیت الله کاشانی، بعد از 25
 • بانک قرض الحسنه مهر ایران (شعبه کاشانی)
  آیت الله کاشانی، بعد از رویا
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مجتبی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک قوامین هفت تیر یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  بانک خودپرداز

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک قوامین هفت تیر یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک قوامین هفت تیر یزد ندارد.
  neshan logo