info
عکس ایستگاه اتوبوس حبیب نژاد
category

ایستگاه اتوبوس حبیب نژاد (محله کوهسار، تهران)

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حبیب نژاد

ایستگاه اتوبوس حبیب نژاد (ایستگاه اتوبوس) در محله کوهسار تهران و بلوار سید علی روته واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و نه ایستگاه اتوبوس در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شفا بخش و نمایشگاه بهاره تهرانپارس و همچنین داروخانه دکتر شایسته چنگیزی، گروه فنی تخصصی احمدلو، تهیه غذای کیان، کلینیک موبایل و باشگاه ورزشی المپیاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حبیب نژاد تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس حبیب نژاد تهران، شهر تهران، محله کوهسار است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار سید علی روته، بین 238 و حبیب نژاد می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس حبیب نژاد تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سپه واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حبیب نژاد تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حبیب نژاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیری
  زین الدین
 • ایستگاه اتوبوس پگاه
  زین الدین، رجایی، شهید صفایی فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس پگاه
  زین الدین، رجایی، شهید صفایی فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس استخر
  بلوار شاهد، بین زین الدین و حاجیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حبیب نژاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حبیب نژاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حبیب نژاد ندارد.
  neshan logo