عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای طیب
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای طیب (محله طیب، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شوش، 17 شهریور، طیب

موقعیت ایستگاه اتوبوس ابتدای طیب در محله طیب تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ابتدای طیب (ایستگاه اتوبوس) در محله طیب تهران و خیابان طیب واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله طیب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای گمنام و مجتمع تجاری خراسان و همچنین بدلیجات بهاره، میدان خراسان، مجموعه ورزشی شهید پناهی، بیمه ایران شعبه میدان خراسان و داروخانه شبانه روزی مهرگان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای طیب

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس ابتدای طیب است که در محله طیب خیابان طیب قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شوش، 17 شهریور، طیب است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ابتدای طیب عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور است. همچنین آژانس شهرام را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ابتدای طیب و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شوش، 17 شهریور، طیب


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای طیب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس درختی
  خاوران، جنگروی، عجب گل
 • ایستگاه اتوبوس لب خط
  شوش، رجب نیا، بین دیانت و عسگری
 • ایستگاه اتوبوس ایران خودرو
  شوش، بین مهرپرور و شباهنگ
 • ایستگاه اتوبوس صفاری
  شوش، یزدی، بین نقاد و حداد عادل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای طیب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای طیب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای طیب ندارد.
  neshan logo