info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوزان
category

ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوزان اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوزان

ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوزان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان میرداماد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آیت الله کاشانی و بازار بزرگ کامپیوتر اصفهان و همچنین تشک خوشخواب رویا میترا فالومو رویال در اصفهان، رستوران سبز، کانون بازنشستگان صنعت نفت اصفهان، گیم نت اراد و دبیرستان دخترانه خرم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوزان اصفهان

ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوزان اصفهان در شهر اصفهان، محله محله نو و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به میرداماد، بین شهید میرخلف زاده و ظهیر الاسلام بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوزان اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی طیب قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوزان اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید کلاهدوزان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خرم
  نواب صفوی
 • ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی
  شیخ بهایی، بین آذر و جدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوزان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوزان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوزان ندارد.
  neshan logo