info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوزان
category

ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوزان محله بید آباد، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوزان

ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوزان (ایستگاه اتوبوس) در محله بید آباد اصفهان و خیابان میرداماد واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله بید آباد اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آیت الله کاشانی و بازار بزرگ کامپیوتر اصفهان و همچنین دبیرستان دخترانه خرم، تشک خوشخواب هارمونی و رویال، رستوران سبز، گیم نت اراد و دفتر مرکزی فروشگاه اینترنتی آسمان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوزان اصفهان

ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوزان اصفهان در شهر اصفهان، محله محله نو و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به میرداماد، بین شهید میرخلف زاده و ظهیر الاسلام بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوزان اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی طیب قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوزان اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید کلاهدوزان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی
  آذر، شیخ بهایی، بین خلجا و خط ویژه
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه خلجا
  شیخ بهایی، بین آذر و جدی
 • ایستگاه اتوبوس نجار باشی
  جهاد، بین ترابی و آقا مسیح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوزان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوزان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید کلاهدوزان ندارد.
  neshan logo