info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شوش بهارستان
category

ایستگاه اتوبوس میدان شوش بهارستان محله کوثر، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شوش بهارستان

ایستگاه اتوبوس میدان شوش بهارستان (ایستگاه اتوبوس) در محله کوثر تهران و خیابان شوش واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله کوثر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ الغدیر و همچنین قصر بلور، مرکز خرید شوش سیتی سنتر، میدان شوش ، رستوران حاج امیر و دفتر پست قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شوش بهارستان تهران

در شهر تهران، محله کوثر ، ایستگاه اتوبوس میدان شوش بهارستان تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شوش، بین پیمانی و جهانیان قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان شوش بهارستان تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو مولوی قرار دارد. همچنین آژانس مهدی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان شوش بهارستان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شوش بهارستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه مولوی
  مولوی، کریمی
 • ایستگاه اتوبوس طوس
  ری، خراسان، نجفی
 • ایستگاه اتوبوس خدمات شهری
  شوش، بین ادب و رخشان
 • ایستگاه اتوبوس ارج
  شوش، بین مظاهری و ابراهیمی ارج
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  فدائیان اسلام، بین بنی هاشم و شیشه گر خانه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شوش بهارستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شوش بهارستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شوش بهارستان ندارد.
  neshan logo