info
عکس ایستگاه اتوبوس کرمان تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس کرمان تخلیه محله نیکنام، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کرمان تخلیه

ایستگاه اتوبوس کرمان تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله نیکنام تهران و کنارگذر بزرگراه امام علی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله نیکنام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مردم و پاساژکیش و همچنین مسجد امیرالمومنین (ع)، فست فود ۲۴، دبیرستان و دبستان سیدین، زورخانه قائم و فروشگاه رحیمی پلاست قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کرمان تخلیه تهران

در شهر تهران، محله نیکنام ، ایستگاه اتوبوس کرمان تخلیه تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه امام علی، بین خضرایی و یحیی موسوی بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کرمان تخلیه تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو ابن سینا قرار دارد. همچنین آژانس میلاد را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس کرمان تخلیه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  نشاندار
  چهارشنبه 23 شهریور ماه 1401

  با سلام . اتوبوس خیلی دیر میاد و برای اینکه مسافر کم دارد ،۲۰ دقیقه صبر می کند.


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کرمان تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سیرجان
  پیروزی، شکوفه، بین اهری و بهبود
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه طبرسی
  پیروزی
 • ایستگاه اتوبوس پیروزی
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس دریاباری
  پیروزی، نرسیده به شاه آبادی
 • ایستگاه اتوبوس شکیب
  امام علی، صالحی، پاسدار گمنام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کرمان تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کرمان تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کرمان تخلیه ندارد.
  neshan logo