info
عکس ایستگاه اتوبوس بخشنده
category

ایستگاه اتوبوس بخشنده محله شکوفه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بخشنده

ایستگاه اتوبوس بخشنده (ایستگاه اتوبوس) در محله شکوفه تهران و بلوار بخشنده واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله شکوفه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لوازم یدکی باقری، تعمیرگاه اتومبیل مسیب زاده، تالار پذیرایی باغ وصال، بوستان جانباز و پیزا شکوفه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بخشنده تهران

ایستگاه اتوبوس بخشنده تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شکوفه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شکوفه، بلوار بخشنده، بین گل نرگس و لقمان قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس بخشنده تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس حاج علی واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بخشنده تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بخشنده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس طالقانی
  بلوار شکوفه، بلوار مطهری جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک شکوفه
  بلوار شقایق، لقمان جنوبی، بین رازی و دوازدهم
 • ایستگاه اتوبوس نوبهار
  بلوار شکوفه، بین نوید و سعادتی
 • ایستگاه اتوبوس شهید کاظمی
  بزرگراه کاظمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بخشنده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بخشنده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بخشنده ندارد.
  neshan logo