info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک لاله
category

ایستگاه اتوبوس پارک لاله (محله تهرانسر غربی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک لاله

ایستگاه اتوبوس پارک لاله (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانسر غربی تهران و خیابان رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله تهرانسر غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پنجشنبه بازار تهرانسر و همچنین فروشگاه زنجیره‌ای رفاه، بازار میوه و تره بار تهرانسر، خانه کارگر غرب تهران، سرای محله یاس و بوستان لاله قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک لاله تهران

در شهر تهران، محله تهرانسر غربی ، ایستگاه اتوبوس پارک لاله تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار یاس، رجایی، بین بیاتلو و لشکری می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پارک لاله تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس سفیر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک لاله تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک لاله واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نیلوفر
  شاهد، بین 15 متری سوم و نفت
 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  چهل متری عبیدی
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  چهل متری عبیدی، بین نرگس دوم و دهم
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه یازدهم
  بلوار خزر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک لاله اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک لاله در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک لاله ندارد.
  neshan logo