info
عکس ایستگاه اتوبوس مولوی
category

ایستگاه اتوبوس مولوی محله مولوی، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مولوی

ایستگاه اتوبوس مولوی (ایستگاه اتوبوس) در محله مولوی اصفهان و خیابان شهید مدرس واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله مولوی اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان چشم پزشکی فیض و پاساژ ابن سینا و همچنین مطب دکتر گنجی، مجموعه ورزشی ابن سینا، مسجد حاج میرزا علی آقا شیرازی، بینایی سنجی و عینک نگاه ۲ و عینک خوش بین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مولوی اصفهان

ایستگاه اتوبوس مولوی اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله مولوی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهید مدرس، بین مولوی و شهید رضوانی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مولوی اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی ماهان قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مولوی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مولوی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک میخک
  بزرگراه شهید چمران، اشراق جنوبی، بین سمیه و افق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مولوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مولوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مولوی ندارد.
  neshan logo