info
عکس ایستگاه اتوبوس نیکو عمل
category

ایستگاه اتوبوس نیکو عمل محله قصر فیروزه ۲، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نیکو عمل

ایستگاه اتوبوس نیکو عمل (ایستگاه اتوبوس) در محله قصر فیروزه ۲ تهران و بلوار نیکوعمل واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله قصر فیروزه ۲ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دانشگاه خاتم الانبیا(ص) پدافند ارتش جمهوری اسلامی ایران، سازمان آب، کافه رستوران غزال، دفتر پیشخوان دولت تابان و دبستان شهید جلیلی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نیکو عمل تهران

در شهر تهران، محله قصر فیروزه ۲ ، ایستگاه اتوبوس نیکو عمل تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بسیج، رحیمی، بلوار نیکوعمل واقع شده است. ایستگاه اتوبوس نیکو عمل تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید آژانس متین تک را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس نیکو عمل تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نیکو عمل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس زنبق
  بزرگراه بسیج، حقیقت، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین اسرافیلی و حقیقت
 • ایستگاه اتوبوس پادگان صفر دو
  بزرگراه بسیج، رحیمی، بلوار شهیدان ارتش
 • ایستگاه اتوبوس خیابان سی و سه
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، 15 متری دوم (فخارنیا)، بین شاطرنیا و صدخسروی
 • ایستگاه اتوبوس پانزده متری سوم
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری دوم و 15 متری سوم
 • ایستگاه اتوبوس امیرالمومنین
  بزرگراه بسیج، رحیمی، بلوار شهیدان ارتش، نرسیده به تجاره
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نیکو عمل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نیکو عمل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نیکو عمل ندارد.
  neshan logo