info
عکس ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای بهمن
category

ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای بهمن محله نازی آباد، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای بهمن

ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای بهمن (ایستگاه اتوبوس) در محله نازی آباد تهران و خیابان وفایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فرهنگسرای بهمن، پمپ گاز CNG بهمن، کتابخانه شهید فهمیده، شهر کتاب بهمن و استخر فرهنگسرای بهمن تهران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای بهمن تهران

در شهر تهران، محله نازی آباد ، ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای بهمن تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بعثت، وفایی واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای بهمن تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

آژانس سعید هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای بهمن تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرهنگسرای بهمن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان بازار دوم
  بزرگراه شهید تندگویان، شهید قاسمی، احدی، نیکنام، بین فراهانی و مشهدی
 • ایستگاه اتوبوس بازار دوم
  بزرگراه شهید تندگویان، شهید قاسمی، احدی، نیکنام، بین فراهانی و مشهدی
 • ایستگاه اتوبوس پارس
  بزرگراه شهید تندگویان، شیرمحمدی، مشهدی، بین خلیلی و وظیفه دان
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه دخانیات
  بزرگراه شهید تندگویان، شیرمحمدی، مشهدی، بین کارگر سامانی و هوشنگی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای بهمن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای بهمن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای بهمن ندارد.
  neshan logo