info
عکس داروخانه دکتر نازنین رحمانیان
category

داروخانه دکتر نازنین رحمانیان (محله گاندی، تهران)

درباره‌ی داروخانه دکتر نازنین رحمانیان

موقعیت داروخانه دکتر نازنین رحمانیان در محله گاندی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

داروخانه دکتر نازنین رحمانیان (داروخانه) در محله گاندی تهران و خیابان دوم واقع شده است. این مکان یکی از نه داروخانه در محله گاندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دی، موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران و مرکز خرید گاندی و همچنین املاک دلتا، پایگاه بیمارستان دی، تالار خانجان، کلینیک چشم پزشکی رازی و فروشگاه مرکزی دکتر ماخ قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر نازنین رحمانیان

داروخانه دکتر نازنین رحمانیان در شهر تهران، محله گاندی خیابان دوم واقع شده است. استان تهران، تهران، گاندی، دوم آدرس دقیق این داروخانه است.

طبق نظر کاربران، داروخانه دکتر نازنین رحمانیان از داروخانه‌های خوب محله گاندی است. در محدوده این داروخانه، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی مانند کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و کلینیک فوق تخصصی داخلی و کبد مسعود قرار دارند. از دیگر داروخانه‌های این محدوده می‌توان به داروخانه دکتر کبودان، داروخانه دکتر امین زر (جهاد) و داروخانه دکتر امیر کیایی اشاره کرد. به یاد داشته باشید که این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر نازنین رحمانیان برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان وجود دارد. داروخانه دکتر نازنین رحمانیان نزدیک به ایستگاه اتوبوس هفتم است.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند که بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در اینجا اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر نازنین رحمانیان را برای شما قرار داده‌ایم. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر نازنین رحمانیان واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر کبودان
  بزرگراه شهید حقانی
 • داروخانه دکتر امین زر (جهاد)
  گاندی
 • داروخانه دکتر امیر کیایی
  نلسون ماندلا، الوند، بین البرز و آریا
 • داروخانه دکتر شیما محی الدین
  گاندی، بیستم
 • داروخانه دکتر غنیان
  گاندی، بیستم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مانی دربندسری (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ شنبه 06 خرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر نازنین رحمانیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: شنبه 06 خرداد ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر نازنین رحمانیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر نازنین رحمانیان ندارد.
  neshan logo