info
عکس ایستگاه اتوبوس مخبر
category

ایستگاه اتوبوس مخبر محله مینای جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مخبر

ایستگاه اتوبوس مخبر (ایستگاه اتوبوس) در محله مینای جنوبی تهران و بزرگراه محلاتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله مینای جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی منطقه برق افسریه، مسجد شهدا، جوجه کبابی میلاد، دوزندگی تفرشی و نانوایی سنگک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مخبر تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس مخبر تهران، شهر تهران، محله مینای جنوبی است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه محلاتی، بعد از پل محلاتی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مخبر تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور است. آژانس میلاد هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مخبر تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مخبر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سپهری
  قیام
 • ایستگاه اتوبوس امام علی
  بزرگراه محلاتی
 • ایستگاه اتوبوس کلانتری
  بزرگراه امام علی، کرمان غربی، بین شهید درودیان و مسلمین
 • ایستگاه اتوبوس میدان خراسان
  خاوران، 17 شهریور، بین جعفری و افشار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مخبر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مخبر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مخبر ندارد.
  neshan logo