info
عکس ایستگاه اتوبوس گلستان یکم
category

ایستگاه اتوبوس گلستان یکم محله شهرک شهید باقری، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلستان یکم

ایستگاه اتوبوس گلستان یکم (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک شهید باقری تهران و خیابان گلستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک شهید باقری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایانه اتوبوس شهید باقری، مکانیکی باطری سازی حسین، دفتر خدمات الکترونیک شهر کد 2204، ایستگاه اتوبوس پایانه باقری مترو صادقیه و پارک گیتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلستان یکم تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس گلستان یکم تهران است که در محله شهرک شهید باقری قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس گلستان، بین گلستان یکم و گلستان چهارم می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس گلستان یکم تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی سرویس باران را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس گلستان یکم تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلستان یکم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عرفان
  جوزانی، نرسیده به میدان دریاچه
 • ایستگاه اتوبوس ابتدا شهرک
  دریاچه، بوستان دوازدهم، بوستان، گلستان
 • ایستگاه اتوبوس آسمان
  جوزانی، مظفر، بین هراز و هامون
 • ایستگاه اتوبوس بوستان نهم
  بزرگراه شهید خرازی، بهارستان، بوستان دهم، بوستان، بین بوستان هفتم و بوستان نهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلستان یکم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلستان یکم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلستان یکم ندارد.
  neshan logo