info
عکس ایستگاه اتوبوس لاهور
category

ایستگاه اتوبوس لاهور محله بیسیم، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس لاهور

ایستگاه اتوبوس لاهور (ایستگاه اتوبوس) در محله بیسیم اصفهان و خیابان لاهور واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله بیسیم اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری هشت بهشت و همچنین پت شاپ و کلینیک دامپزشکی دکتر علی آقابابایی، مرکز پخش سی دی آفتاب طلایی، کله پزی شهریار، رستوران آب و نان و اصفهان لاستیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس لاهور اصفهان

ایستگاه اتوبوس لاهور اصفهان در شهر اصفهان، محله بیسیم و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در لاهور، بین هشت بهشت و دوازده متری شریعتی قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس لاهور اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی سرویس بزرگمهر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس لاهور اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده لاهور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرهنگیان
  حمزه اصفهانی جنوبی، بین کلاه مال و تخت جمشید
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  جی غربی، بین لاهور و هفت تیر
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مروارید
  هشت بهشت شرقی، 12 متری سجاد، گلستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس لاهور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس لاهور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس لاهور ندارد.
  neshan logo