info
عکس پاتوق
category

پاتوق محله سلسبیل شمالی، تهران

بستنی و آبمیوه فروشی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پاتوق

پاتوق (بستنی و آبمیوه فروشی) در محله سلسبیل شمالی تهران و خیابان شهیدی واقع شده است. این مکان یکی از دوازده آبمیوه و بستنی در محله سلسبیل شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه بابک و نور و استیج دانیال و همچنین شهر کباب و جوجه نارنج، تعمیرگاه تخصصی ابزار پزشکی، موسسه پژوهشی شکوفه دانش، پی سی وب و آزمایشگاه نوید قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده پاتوق واقع شده‌اند:

 • بستنی و آبمیوه حاج بابا
  امام خمینی، مالک اشتر، بین باغ و کارون
 • آبمیوه ویسنا
  آزادی، رودکی جنوبی، بین بهروز و فرج اللهی
 • آبمیوه و بستنی آقا جون
  امام خمینی، حقیقی
 • ویتامینه کوروش
  امام خمینی، بین مالک و قصرالدشت
 • برارپور
  امام خمینی، قصرالدشت، هیزمی آرانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ شنبه 15 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاتوق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 15 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاتوق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاتوق ندارد.
  neshan logo