info
عکس لوازم خانگی سید
category

لوازم خانگی سید محله شهرک مهرآباد، مشهد

فروشگاه لوازم خانگی
2.3
6 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی لوازم خانگی سید

لوازم خانگی سید (فروشگاه لوازم خانگی) در محله شهرک مهرآباد مشهد و خیابان مهرآباد واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش فروشگاه لوازم خانگی در محله شهرک مهرآباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافی نت مرداد، گیم‌نت مجرد، محصولات فرهنگی طاها، لوله و لوازم بهداشتی نعمتی و مجتمع و کتابخانه مهدیه قرار گرفته است.

درباره فروشگاه لوازم خانگی سید مشهد

فروشگاه لوازم خانگی سید مشهد در شهر مشهد، محله شهرک مهر آباد، واقع شده است. فروشگاه لوازم خانگی سید مشهد را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک مهر آباد به شمار آورد. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به استیلا ساعت، لوازم خانگی و لوازم خانگی واحدی اشاره کرد.

چطور به فروشگاه لوازم خانگی سید مشهد برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه لوازم خانگی سید مشهد مطلع می‌کند. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 90 قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه لوازم خانگی سید مشهد مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه لوازم خانگی سید مشهد تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده لوازم خانگی سید واقع شده‌اند:

 • استیلا ساعت
  بزرگراه بابانظر، بابانظر 96
 • لوازم خانگی
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 13 و 15
 • لوازم خانگی واحدی
  (5.0)
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 13 و 15
 • لوازم خانگی میرجلیلی
  (3.0)
  بلوار مفتح شرقی، عبادت، بین عبادت 19 و عبادت 21
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Malek (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم خانگی سید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم خانگی سید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم خانگی سید ندارد.
  neshan logo