عکس لوازم خانگی سید
مشاهده در نقشه نشان
category

لوازم خانگی سید (محله شهرک مهرآباد، مشهد)

فروشگاه لوازم خانگی
5.0
2 رای
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 14 و 21

موقعیت لوازم خانگی سید در محله شهرک مهرآباد مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

لوازم خانگی سید (فروشگاه لوازم خانگی) در محله شهرک مهرآباد مشهد و خیابان مهرآباد واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش فروشگاه لوازم خانگی در محله شهرک مهرآباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافی نت مرداد، آرایشگاه افشین، میوه فروشی، مجتمع و کتابخانه مهدیه و آبنبات فروشی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه لوازم خانگی سید

فروشگاه لوازم خانگی سید در شهر مشهد، محله شهرک مهرآباد، خیابان مهرآباد واقع شده است. فروشگاه لوازم خانگی سید را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک مهرآباد به شمار آورد. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به استیلا ساعت، لوازم خانگی و لوازم خانگی واحدی اشاره کرد.

چطور به فروشگاه لوازم خانگی سید برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه لوازم خانگی سید مطلع می‌کند. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 100 قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه لوازم خانگی سید مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه لوازم خانگی سید تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 14 و 21


سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده لوازم خانگی سید واقع شده‌اند:

 • استیلا ساعت
  بزرگراه بابانظر، بابانظر 96
 • لوازم خانگی
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 13 و 15
 • لوازم خانگی واحدی
  (5.0)
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 13 و 15
 • لوازم خانگی میرجلیلی
  (3.0)
  بلوار مفتح شرقی، عبادت، بین عبادت 19 و 21
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Malek (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم خانگی سید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه وسایل لوازم خانگی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم خانگی سید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم خانگی سید ندارد.
  neshan logo