info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید چمران
category

ایستگاه اتوبوس شهید چمران محله طاحونه، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید چمران

ایستگاه اتوبوس شهید چمران (ایستگاه اتوبوس) در محله طاحونه اصفهان و خیابان شهدا واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله طاحونه اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه حمام رهنان و پولک و نبات سجادی و همچنین گلزار شهدای رهنان اصفهان، پرده سرای گل نرگس، کلانتری ۲۵ رهنان، فست فود سپاهان و تعمیرگاه موتور سیکلت بیاتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید چمران اصفهان

ایستگاه اتوبوس شهید چمران اصفهان در شهر اصفهان، محله طاحونه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در امام رضا، حسین آباد، شهدا قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید چمران اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

تاکسی تلفنی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید چمران اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید چمران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید اعتصامی
  امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس آرامستان
  امام رضا، بین آرامستان غدیر 10 و 8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید چمران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید چمران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید چمران ندارد.
  neshan logo