info
عکس ایستگاه اتوبوس نواب صفوی
category

ایستگاه اتوبوس نواب صفوی محله آفاران، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نواب صفوی

ایستگاه اتوبوس نواب صفوی (ایستگاه اتوبوس) در محله آفاران اصفهان و خیابان نواب صفوی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله آفاران اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری پارک شهر و همچنین مدرسه همت نو، بازار روز کوثر 7، پارکینگ هفتم محرم، هتل آوا پلاس و فروشگاه کوثر 7 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نواب صفوی اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس نواب صفوی اصفهان است که در محله آفاران قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در نواب صفوی، بین محمد حسن هنر بخت و گلها واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس نواب صفوی اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی دوستی شقایق قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نواب صفوی اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نواب صفوی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صاحب روضات
  خرازی
 • ایستگاه اتوبوس مهر
  شهید صمدیه لباف، بین حاجیان و چهارم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 29 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نواب صفوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 29 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نواب صفوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نواب صفوی ندارد.
  neshan logo