info
عکس ایستگاه اتوبوس گیلان
category

ایستگاه اتوبوس گیلان محله پاسداران - ضرابخانه، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گیلان

ایستگاه اتوبوس گیلان (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران - ضرابخانه تهران و خیابان موحد دوم واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران - ضرابخانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه فرش رسام عرب زاده و عروسک پرشین و همچنین کلینیک دندانپزشکی پاسداران، خانه سرمایه، کافه هوکاجی، فست فود فود هانتر و رستوران کبابچی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گیلان تهران

ایستگاه اتوبوس گیلان تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله پاسداران - ضرابخانه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید صیاد شیرازی، گیلان شرقی، موحد دوم است. ایستگاه اتوبوس گیلان تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهید زین الدین است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس 300 300 قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس گیلان تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گیلان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه ضرابخانه
  پاسداران، بین کاشی ها و نگارستان سوم
 • ایستگاه اتوبوس ضرابخانه
  پاسداران، بین نگارستان ششم و جعفر
 • ایستگاه اتوبوس چاله هرز
  پاسداران، بین دشتستان ششم و دشتستان هفتم
 • ایستگاه اتوبوس کشوری
  پاسداران، کشوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گیلان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گیلان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گیلان ندارد.
  neshan logo