عکس ایستگاه اتوبوس ترمینال غرب
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ترمینال غرب (محله شهرک آپادانا، تهران)

ایستگاه اتوبوس
4.0
26 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، رحمانی، بعد از مترو میدان آزادی

موقعیت ایستگاه اتوبوس ترمینال غرب در محله شهرک آپادانا تهران را به همراه آدرس و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ترمینال غرب (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک آپادانا تهران و خیابان رحمانی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این ایستگاه یکی از سی و نه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ترمینال آزادی، ایستگاه اتوبوس ترمینال اتوبوس غربی تهران، پایانه تاکسیرانی برون شهری آزادی، پارکینگ و کافه ترمینال غرب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان آزادی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ترمینال غرب

ایستگاه اتوبوس ترمینال غرب را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک آپادانا خیابان رحمانی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه لشگری، رحمانی، بعد از مترو میدان آزادی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ترمینال غرب عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو ميدان آزادی است. همچنین شما می‌توانید آژانس تاکسی سرویس شادی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ترمینال غرب مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، رحمانی، بعد از مترو میدان آزادی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ترمینال غرب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان رحمانی
  بزرگراه شهید حجازی، جناح- شیخ فضل الله
 • ایستگاه اتوبوس اداره مرکزی
  بزرگراه لشگری، فرودگاه مهر آباد، بعد از معراج
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید رحمانی
  بزرگراه شهید حجازی، جناح- شیخ فضل الله، رحمانی، میدان برادران رحمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط انصاری (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ترمینال غرب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ترمینال غرب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ترمینال غرب ندارد.
  neshan logo