info
عکس ایستگاه اتوبوس ستاره
category

ایستگاه اتوبوس ستاره محله یاخجی آباد - رضوان، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ستاره

ایستگاه اتوبوس ستاره (ایستگاه اتوبوس) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار کفش غنی آبادیها و همچنین دفتر قالیشویی امین اوغلی، تالار پذیرایی گل یاس، مرکز پرداخت خسارت اتومبیل جنوب بیمه آسیا، مکانیکی حسین و کارواش ستاره قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ستاره تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس ستاره تهران، شهر تهران، محله یاخجی آباد - رضوان است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید رجایی، رضایی عدل، آهن فروشان، شریعتی، بین شهید محمد جلیل علیزاده و گلدان سازی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ستاره تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس طالعی قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ستاره واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باربری
  بلوار شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس یادآوران
  بلوار شهید رجایی، آزادگان
 • ایستگاه اتوبوس حسنی
  بزرگراه شهید تندگویان، میعاد، بین داوودی و شصت و یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ستاره اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ستاره در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ستاره ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، رضایی عدل، آهن فروشان، شریعتی، بین شهید محمد جلیل علیزاده و گلدان سازی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo