info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای میر فندرسکی
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای میر فندرسکی اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای میر فندرسکی

ایستگاه اتوبوس ابتدای میر فندرسکی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان میر فندرسکی غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی شادی پارک و مجتمع تجاری پارک و همچنین انتشارات و فروشگاه کتاب جنگل جاودانه، بریانی اعظم شعبه 4، تالار بورس اوراق بهادار اصفهان، هننی دونات - شعبه 2 اصفهان و مجتمع قضائی شهید قدوسی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو سی و سه پل، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای میر فندرسکی اصفهان

ایستگاه اتوبوس ابتدای میر فندرسکی اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله سعادت آباد پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس میر فندرسکی غربی، بین میر فرندسکی 2 و چهار باغ بالا است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ابتدای میر فندرسکی اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو سی و سه پل است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی ساسان کد ۱ واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ابتدای میر فندرسکی اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای میر فندرسکی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شمس آبادی
  شهید مطهری، بین نگار و شمس آبادی
 • ایستگاه اتوبوس پاسداران
  کمال اسماعیل، بین شهید غرضی و شهید حسینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 04 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای میر فندرسکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 04 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای میر فندرسکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای میر فندرسکی ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، میر فندرسکی غربی، بین میر فرندسکی 2 و چهار باغ بالا
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo