info
عکس ایستگاه اتوبوس رضوی 30
category

ایستگاه اتوبوس رضوی 30 محله رضاشهر، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رضوی 30

ایستگاه اتوبوس رضوی 30 (ایستگاه اتوبوس) در محله رضاشهر مشهد و بلوار رضوی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و شش ایستگاه اتوبوس در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کبابی رضوی، نانوایی ماشینی، فست فود هیزومیت، قهوه برتر و هایپر رضوی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رضوی 30 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس رضوی 30 مشهد، شهر مشهد، محله رضاشهر است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار پیروزی، بلوار رضوی، بین رضوی 28 و 30 بروید. ایستگاه اتوبوس رضوی 30 مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رضوی 30 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 22
  بزرگراه شهید کلانتری، نوفل لوشاتو، بین نوفل 20 و نوفل22
 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 80
  بلوار شهید فکوری
 • ایستگاه اتوبوس دلاوران 9
  بلوار شهید فکوری، بلوار دلاوران، بین دلاوران 7 و 9
 • ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 26
  بزرگراه شهید کلانتری، رضوی 19، نوفل26 - کلانتری17
 • ایستگاه اتوبوس پیروزی 14
  بلوار پیروزی، بین پیروزی 12 و پیروزی 14
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رضوی 30 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 آذر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس رضوی 30

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   کاربر نشان
   پنجشنبه 26 مرداد ماه 1402

   ۹۵ خیلی دیر میاد اگر موثره نظرات مردم نظارت کنید لطفا

   1
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رضوی 30 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رضوی 30 ندارد.
  neshan logo