info
عکس ایستگاه اتوبوس مهدی آباد
category

ایستگاه اتوبوس مهدی آباد محله مهدی آباد، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مهدی آباد

ایستگاه اتوبوس مهدی آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله مهدی آباد مشهد و کنارگذر بلوار مفتح واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله مهدی آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نان سنتی آقا جون، مسجد امام محمد باقر (ع)، سوپر مارکت برادران کهندل، ایستگاه اتوبوس پورسینا 64 و خودپرداز پاسارگاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهدی آباد مشهد

در شهر مشهد، محله مهدی آباد ، ایستگاه اتوبوس مهدی آباد مشهد قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مهدی آباد مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مهدی آباد مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهدی آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اروند 43
  جاده میامی، اروند، بین اروند 41 و 64
 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 23
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، پورسینا 25
 • ایستگاه اتوبوس اروند 64
  جاده میامی، اروند، اروند 64
 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 16
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، بین پورسینا 25 و 27
 • ایستگاه اتوبوس میدان اروند
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهدی آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهدی آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهدی آباد ندارد.
  neshan logo