info
عکس ایستگاه اتوبوس آموزگار 12
category

ایستگاه اتوبوس آموزگار 12 محله زیبا شهر، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آموزگار 12

ایستگاه اتوبوس آموزگار 12 (ایستگاه اتوبوس) در محله زیبا شهر مشهد و بلوار آموزگار واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله زیبا شهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گوشتویچ ارگانیک ، ایستگاه اتوبوس آموزگار 7، مسجد پیامبر اعظم ، هنرستان ریحانه و کافه مکث قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آموزگار 12 مشهد

ایستگاه اتوبوس آموزگار 12 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله زیبا شهر پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار آموزگار، بین بلوار امامت و آموزگار 8 قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس آموزگار 12 مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس زیبا قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس آموزگار 12 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس آموزگار 12

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  𝓐𝓛𝓘𝓡𝓔𝓩𝓐 𝓜𝓔𝓗𝓡𝓐
  دوشنبه 21 اسفند ماه 1402

  خط ۴۲ خیلی دیر میاد

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 31 خرداد ماه 1403

  افتضاح

 • avatar
  علی
  پنجشنبه 02 فروردین ماه 1403

  ۴۲ که همیشه دیر میاد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آموزگار 12 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 25
  بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 23
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید قدوسی
  بلوار آموزگار، بین میرزا کوچک خان و میدان مشهدی
 • ایستگاه اتوبوس استقلال
  (5.0)
  بزرگراه آزادی
 • ایستگاه اتوبوس امامت 72
  (2.0)
  بلوار امامت، بین امامت 72 و امامت 74
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 31 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آموزگار 12 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 31 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آموزگار 12 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آموزگار 12 ندارد.
  neshan logo