info
عکس ایستگاه اتوبوس موتوری سنگین شهرداری
category

ایستگاه اتوبوس موتوری سنگین شهرداری محله فدک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس موتوری سنگین شهرداری

ایستگاه اتوبوس موتوری سنگین شهرداری (ایستگاه اتوبوس) در محله فدک تهران و خیابان مدنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله فدک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دستگاه کپی و همچنین مجموعه ورزشی شهدای نارمک، ایستگاه مترو فدک، مجتمع اداری تجاری پالمیرا، تعمیر گیربکس اتوماتیک و طباخی ترنج قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو فدک، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس موتوری سنگین شهرداری تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس موتوری سنگین شهرداری تهران است که در محله فدک قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در مدنی، بین صد و بیستم و عباسی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس موتوری سنگین شهرداری تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو فدک در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس کوجه به کوچه قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس موتوری سنگین شهرداری تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده موتوری سنگین شهرداری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هلال احمر
  مدنی، جانبازان غربی
 • ایستگاه اتوبوس چهار ده متری لشگر
  مدنی، بین عبدیلی و بیست و یکم آذر
 • ایستگاه اتوبوس مترو گلبرگ
  مدنی، بین صد و سی و هشتم و جانبازان
 • ایستگاه اتوبوس چهارده متری لشگر
  مدنی، بین عبدیلی و بیست و یکم آذر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس موتوری سنگین شهرداری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس موتوری سنگین شهرداری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس موتوری سنگین شهرداری ندارد.
  neshan logo