info
عکس ایستگاه اتوبوس گلوبندک
category

ایستگاه اتوبوس گلوبندک محله بازار تهران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلوبندک

ایستگاه اتوبوس گلوبندک (ایستگاه اتوبوس) در محله بازار تهران تهران و خیابان خیام واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله بازار تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سیدالشهدا، تالار الماس، خلوت کریم خانی و بازار رضا و همچنین رستوران خوان باشی، مجتمع تجاری ایساتیس، شال و روسری مقدم، حسینیه کربلایی ها و آژانس هواپیمایی و مسافرتی مارال قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو پانزده خرداد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلوبندک تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس گلوبندک تهران است که در محله بازار تهران قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس خیام، بین منوچهرخانی یکم و مسجد است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس گلوبندک تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو خیام قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلوبندک تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلوبندک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک شهر
  وحدت اسلامی، بین معتمدی و زهره کرمانی
 • ایستگاه اتوبوس سعدی پارک ولیعصر
  سعدی جنوبی، بین پست و ناظم الاطبا
 • ایستگاه اتوبوس خیام
  مولوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلوبندک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلوبندک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلوبندک ندارد.
  neshan logo