info
عکس ایستگاه اتوبوس مقبره الشعرا(سید حمزه)
category

ایستگاه اتوبوس مقبره الشعرا(سید حمزه) تبریز

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مقبره الشعرا(سید حمزه)

ایستگاه اتوبوس مقبره الشعرا(سید حمزه) (ایستگاه اتوبوس) در تبریز و مسیر ویژ اتوبوس و تاکسی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه قاجار (خانه امیرنظام گروسی) و حیدر تکیه سی کوی. آذربایجان شناسی و همچنین مقبره الشعرا (آرامگاه استاد شهریار)، مسجد سید حمزه، هتل استقبال، آستان مقدس امامزاده سید حمزه و فست فود اسدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مقبره الشعرا(سید حمزه) تبریز

در شهر تبریز، ، ایستگاه اتوبوس مقبره الشعرا(سید حمزه) تبریز قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در عارف، مسیر ویژ اتوبوس و تاکسی، بین بهروزیه و حیدرتکیه سی واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مقبره الشعرا(سید حمزه) تبریز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تبریز بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس مدرس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مقبره الشعرا(سید حمزه) تبریز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مقبره الشعرا(سید حمزه) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دربند ارشد(میر آقا)
  مصطفی خمینی، بین عارف و حسن پور
 • ایستگاه اتوبوس میدان اتحاد ( ابتدا)
  اتحاد-مجاهد، بین میدان اتحاد و مرجانی
 • ایستگاه اتوبوس میدان اتحاد (انتها)
  اتحاد-مجاهد، بین میدان اتحاد و مرجانی
 • ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 116ش
  بلوار جمهوری اسلامی، بین فردوسی و میدان شهدا
 • ایستگاه اتوبوس میرآقا
  اصمعی، بین شهید محمد امامی و عظیم نسب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مقبره الشعرا(سید حمزه) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مقبره الشعرا(سید حمزه) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مقبره الشعرا(سید حمزه) ندارد.
  location استان آذربایجان شرقی، تبریز، عارف، مسیر ویژ اتوبوس و تاکسی، بین بهروزیه و حیدرتکیه سی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo