info
عکس داروخانه دکتر مجاب
category

داروخانه دکتر مجاب محله کشاورز غربی، تهران

داروخانه

درباره‌ی داروخانه دکتر مجاب

داروخانه دکتر مجاب 

طرف قرارداد بیمه نیروی مسلح -سلامت-تامین اجتماعی

 

داروخانه دکتر مجاب (داروخانه) در محله کشاورز غربی تهران و خیابان باقرخان واقع شده است. این مکان یکی از بیست و شش داروخانه در محله کشاورز غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره) و خانه موزه دکتر شریعتی و همچنین مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر، داروخانه شبانه روزی فارابی، مجتمع بیمارستانی امام خمینی، سفره خانه سنتی عود و فروشگاه کارتریجستان قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر مجاب تهران

آدرس داروخانه دکتر مجاب تهران، شهر تهران، محله جمال زاده است. اگر به دنبال آدرس دقیق این داروخانه هستید، به استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، باقرخان، بین بعثت و دکتر قریب بروید.

داروخانه دکتر مجاب تهران یکی از داروخانه‌های خوب محله جمال زاده است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش از جمله مراکز درمانی در محدوده این داروخانه هستند. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه دکتر ناهید قراخانی، داروخانه موسی زاده و داروخانه دکتر یاسمن علویان وجود دارند. یادتان باشد که این داروخانه، داروخانه‌ای شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر مجاب تهران برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان وجود دارد. داروخانه دکتر مجاب تهران در نزدیکی ایستگاه اتوبوس باقرخان قرار دارد. برای رسیدن به این داروخانه می‌توانید در ایستگاه مترو مدافعان سلامت پیاده شوید.

اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه به شما کمک می‌کند. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر مجاب تهران را ببینید. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر مجاب واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر ناهید قراخانی
  بزرگراه شهید چمران، نصرت غربی، سمیعی فرد
 • داروخانه موسی زاده
  بزرگراه شهید چمران، نصرت غربی، بین بهمن و سمیعی فرد
 • داروخانه دکتر یاسمن علویان
  بزرگراه شهید چمران، نصرت غربی، بین بهمن و سمیعی فرد
 • داروخانه حسینی
  کارگر شمالی، بین مهر و رشیدی نسب
 • داروخانه دکتر افهمی
  ستارخان، کوثر دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ جمعه 01 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر مجاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 01 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر مجاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر مجاب ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، باقرخان، بین بعثت و دکتر قریب
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری داروخانه دکتر مجاب

  شنبه 09:00 تا 21:00
  یک‌شنبه 09:00 تا 21:00
  دوشنبه 09:00 تا 21:00
  سه‌شنبه 09:00 تا 21:00
  چهارشنبه 09:00 تا 21:00
  پنج‌شنبه 09:00 تا 21:00
  جمعه 09:00 تا 21:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo