info
عکس پاساژ ولیعصر
category

پاساژ ولیعصر محله سیاه سنگ، شیراز

بازار و مرکز خرید
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پاساژ ولیعصر

پاساژ ولیعصر (بازار و مرکز خرید) در محله سیاه سنگ شیراز و خیابان قاآنی شمالی واقع شده است. این مجتمع یکی از ده بازار و مرکز خرید در محله سیاه سنگ شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه سعادت، موزه هنر مشکین فام و راما و همچنین خانه فروغ الملک، هتل بوتیک شاه پریون، باغ ایلخانی، شیراز فن و حوزه علمیه صادقیه قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ ولیعصر واقع شده‌اند:

 • پاساژ مهدوی
  قاآنی شمالی، لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 52 و 54
 • پاساژ مرمر
  بلوار کریمخان زند، طالقانی، بین طالقانی 1 و 2
 • مرکز خرید سپهر
  وصال شیرازی شمالی، لطفعلی خان زند
 • مجتمع تجاری نگار
  بلوار کریمخان زند، پیروزی، بلوار دستغیب، بین لطفعلی خان 51 و 55
 • بازارچه جانبازان
  قاآنی شمالی، توحید 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پیشاهنگ (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ جمعه 10 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ ولیعصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 10 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ ولیعصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ ولیعصر ندارد.
  neshan logo