info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان آژادی
category

ایستگاه اتوبوس میدان آژادی محله حنا، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان آژادی

ایستگاه اتوبوس میدان آژادی (ایستگاه اتوبوس) در محله حنا یزد و خیابان فرخی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله حنا یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ستاره، بیمارستان شهید رهنمون (فرخی) و مجتمع تجاری ستاره یزد و همچنین شهرکتاب یزد، ستاره کویر یزد، پاساژ شقایق، همیلا برگر و ترمه خجسته قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان آژادی یزد

ایستگاه اتوبوس میدان آژادی یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله حنا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در فرخی، بین میدان آزادی و شهید خسرو مجتبی قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان آژادی یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان آژادی یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان آژادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امامزاده جعفر
  بلوار امامزاده جعفر
 • ایستگاه اتوبوس دروازه قصاب
  دهم فروردین، بین دروازه قصاب ها و دهم فروردین 5
 • ایستگاه اتوبوس پاستور
  طالقانی، ابتدای طالقانی
 • ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت
  بلوار محمد پاکنژاد، بین کوی حاج کریم حیدریان و کوی دکتر اعلم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان آژادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان آژادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان آژادی ندارد.
  neshan logo