info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه شهید بهشتی م امام حسینعکس ایستگاه اتوبوس پایانه شهید بهشتی م امام حسین
category

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید بهشتی م امام حسین (محله عباس آباد - اندیشه، تهران)

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه شهید بهشتی م امام حسین

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید بهشتی م امام حسین (ایستگاه اتوبوس) در محله عباس آباد - اندیشه تهران و خیابان مفتح شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله عباس آباد - اندیشه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مهراد و مجموعه چهل سرا و همچنین رستوران سهند، آسیاتک ساختمان میرعماد، باغ گل رضوان، شیرینی سرای نوبری و کلینیک فوق تخصصی گوارش و کبد بهبود قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهيد بهشتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه شهید بهشتی م امام حسین تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پایانه شهید بهشتی م امام حسین تهران، شهر تهران، محله عباس آباد - اندیشه است. این ایستگاه اتوبوس در مفتح شمالی واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایانه شهید بهشتی م امام حسین تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهيد بهشتی است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس کد 30 واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه شهید بهشتی م امام حسین تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه شهید بهشتی م امام حسین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سهروردی
  مطهری، بین راهنمایی و سهروردی
 • ایستگاه اتوبوس میدان شعاع
  مطهری، قائم مقام فراهانی، بین شیوا و شبنم
 • ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک
  مطهری، قائم مقام فراهانی، بین خبرنگار و صابری فومنی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه شهید بهشتی م امام حسین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه شهید بهشتی م امام حسین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه شهید بهشتی م امام حسین ندارد.
  neshan logo