عکس ایستگاه اتوبوس پروين اعتصامي
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پروين اعتصامي (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، جی غربی، بین سروستان و شهید خراسانی

موقعیت ایستگاه اتوبوس پروين اعتصامي اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پروين اعتصامي (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان جی غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دادا بوک و همچنین بیمه دانا سرپرستی منطقه چهار اصفهان، استخر ساحل (جی) اصفهان، فروشگاه شیرینی انار شعبه 1، فلافل فلامک و کارواش ایرانیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پروين اعتصامي

آدرس ایستگاه اتوبوس پروين اعتصامي، شهر اصفهان، محله سروستان خیابان جی غربی است. این ایستگاه اتوبوس در جی غربی، بین سروستان و شهید خراسانی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پروين اعتصامي عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس حمزه را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پروين اعتصامي و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، جی غربی، بین سروستان و شهید خراسانی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پروين اعتصامي واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ميدان احمد آباد
  بزرگمهر، بین شهید قاسم حمیدی و امین
 • ایستگاه اتوبوس آل خجند
  عسگریه، دشتستان، بین درستکار و فرزانه جو
 • ایستگاه اتوبوس هشت بهشت
  لاهور، بین طاووس و مدائن
 • ایستگاه اتوبوس شهيد آقابابابي
  جی غربی، بین شهید اصغر مصدق زاده و شهید مثقالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پروين اعتصامي اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پروين اعتصامي در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پروين اعتصامي ندارد.
  neshan logo