info
عکس ایستگاه اتوبوس درمانگاه مشیری
category

ایستگاه اتوبوس درمانگاه مشیری محله شمشیری، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس درمانگاه مشیری

ایستگاه اتوبوس درمانگاه مشیری (ایستگاه اتوبوس) در محله شمشیری تهران و بزرگراه آیت الله سعیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله شمشیری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری کاترپیلار و همچنین پمپ بنزین 120 مولوی ناحیه غرب، درمانگاه شبانه روزی مشیری، ترکاش یدک، کارواش بخار بوتان و تولید کننده قطعات لاستیکی ارس شیمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس درمانگاه مشیری تهران

ایستگاه اتوبوس درمانگاه مشیری تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شمشیری پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه آیت الله سعیدی، بین چهل و پنج متری زرند و خط ویژه است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس درمانگاه مشیری تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس تاکسی سرویس تیزرو قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس درمانگاه مشیری تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس درمانگاه مشیری

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  افرازه
  دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  این درمانگاه همچیزش عالی پرسنل خوب از همه لحاظ رسیدگی می کنندپزشکان با سوادی دارد

 • avatar
  اروندی
  پنجشنبه 31 تیر ماه 1400

  دقت کافی رو در بعضی بخش ها ندارن و حرفه ای نیستن

 • avatar
  وحیدی
  چهارشنبه 06 مرداد ماه 1400

  خوب بود رسیدگی در حد معمولی بود


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده درمانگاه مشیری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یاس شمالی
  شهید بختیاری
 • ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس میدان فتح
  بزرگراه آیت الله سعیدی، شهید بختیاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس درمانگاه مشیری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس درمانگاه مشیری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس درمانگاه مشیری ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، بین چهل و پنج متری زرند و خط ویژه
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo