عکس ایستگاه اتوبوس ونک
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ونک (محله ونک، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید حقانی

موقعیت ایستگاه اتوبوس ونک در محله ونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ونک (ایستگاه اتوبوس) در محله ونک تهران و بزرگراه شهید حقانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید هاشمی نژاد، موزه پول و برج آسمان ونک و همچنین سفره خانه سنتی عالی قاپو، شیرینی گاندی، دکتر عباس بهراد متخصص ارتوپدی، داروخانه جهان کودک و کارگزاری تدبیرگران فردا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ونک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس ونک است که در محله ونک بزرگراه شهید حقانی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید حقانی می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ونک عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی سرویس دبیر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ونک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید حقانی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ونک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل کردستان
  بزرگراه شهید همت
 • ایستگاه اتوبوس پل
  نلسون ماندلا، بین پالیزوانی و پنجم
 • ایستگاه اتوبوس مدرس
  بزرگراه مدرس، بعد از برادران عمدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ونک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ونک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ونک ندارد.
  neshan logo