info
عکس ایستگاه اتوبوس گلستان
category

ایستگاه اتوبوس گلستان محله دشتستان، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلستان

ایستگاه اتوبوس گلستان (ایستگاه اتوبوس) در محله دشتستان اصفهان و خیابان عطار نیشابوری واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله دشتستان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه ویپ اصفهان، پارک گلستان، مسجد صاحب الامر (عج)، مجتمع فرهنگی رضوان (موقوفه حاج حسین رضوانیان) و لوازم قنادی یوسف قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلستان اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس گلستان اصفهان است که در محله عسگریه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در عطار نیشابوری، بین آزادگان و گلستان واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس گلستان اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سپیده کاشانی
  معراج، بین 10 و عباس آباد
 • ایستگاه اتوبوس پارک پروین
  شیخ طوسی شرقی، بین پروین اعتصامی و هشت متری صنعت
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه اوحدی
  مصلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 17 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 17 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلستان ندارد.
  neshan logo