info
عکس فروشگاه کودک جذاب شو
category

فروشگاه کودک جذاب شو محله کوهسار، تهران

درباره‌ی فروشگاه کودک جذاب شو

فروشگاه کودک جذاب شو (فروشگاه لباس) در محله کوهسار تهران و خیابان البرز 4 واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه لباس در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری شهید بهشتی و همچنین مسجد امام رضا، دبستان پسرانه ایمان.دخترانه فدک، نانوایی سنگک و بربری، مهد بازی غنچه های رضوی و تهیه غذا و رستوران معطر البرز قرار گرفته است.

درباره فروشگاه کودک جذاب شو تهران

آدرس فروشگاه کودک جذاب شو تهران، شهر تهران، محله کوهسار و است. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (09306341269) تماس بگیرید. فروشگاه کودک جذاب شو تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله کوهسار است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، بوتیک آسمان، فروشگاه ایرانی باران و پوشاک ایران 313 هستند.

چطور به فروشگاه کودک جذاب شو تهران برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه کودک جذاب شو تهران را انتخاب کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس دانشگاه امام حسین قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر به فروشگاه کودک جذاب شو تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه کودک جذاب شو تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده فروشگاه کودک جذاب شو واقع شده‌اند:

 • بوتیک آسمان
  بزرگراه شهید بابایی
 • فروشگاه ایرانی باران
  بابایی، کوی شهید شهپریان، البرز 3
 • پوشاک ایران 313
  (3.0)
  بزرگراه شهید بابایی، چمن آرا، شهرک دانشگاه امام حسین
 • پوشاک یاس
  (2.0)
  بابایی، کوی شهید شهپریان، البرز 3، امام رضا
 • فروشگاه ساتر
  (3.9)
  بابایی، پل عابر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه کودک جذاب شو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه کودک جذاب شو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه کودک جذاب شو ندارد.
  neshan logo